محل تبلیغات شما
منطق حمایت رهبر انقلاب از یک تصمیم اقتصادی درباره بنزین

به گزارش خبرگزاری  26 آبان ماه 98 رهبر انقلاب اسلامی در درس خارج فقه درباره‌ی طرح مدیریت مصرف سوخت و مسائل به‌وجودآمده پیرامون آن بیاناتی داشتند.

به همین مناسبت، پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی ‌ای در یادداشتی، این مواضع و سخنان را در چند محور اصلی مورد بررسی و تبیین قرار داده است.

1- حمایت از تصمیم شورای عالی هماهنگی اقتصادی

اولین نکته‌ی مهم در بیانات حضرت آیت‌الله ‌ای حمایت ایشان از تصمیم گرفته شده در روند رسمی و قانونی کشور و وم اجرای این مصوبه بود: گفتم من صاحب‌نظر نیستم لکن اگر سران سه قوّه تصمیم بگیرند، من حمایت میکنم. سران قوایند، نشستند با پشتوانه‌ی کارشناسی یک تصمیمی برای کشور گرفتند، باید عمل بشود به آن تصمیم.» 1398/08/26

اما این حمایت رهبری تابع چه منطق و برآمده از چه مبنا و استدلال عقلانی‌ای است؟

سیدحسن نصرالله: دوباره می‌خواهند عربستان را بدوشند/ ترامپ برای دیدار با روحانی گدایی می‌کند

دربی 90؛آخرین عصر تابستان با نبرد مربیان ایتالیایی و آرژانتینی!

امام حسین(ع) و نماز

حمایت ,تصمیم ,حضرت ,منطق ,سران ,آیت‌الله ,رهبر انقلاب ,حضرت آیت‌الله ,از تصمیم ,بگیرند، من ,من حمایت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ائله بئله معلم بازاریابی، مدرس مدیریت بازاریابی، مدرس و معلم فروش تبلیغات خلاقیت برند ارتباطات وبسایت رسمی روستای دولتخانه menecbugtmur vetsonica اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان مهران بازار لوله و اتصالات ایران raipitapost William's collection rialuscaublow