محل تبلیغات شما

یک تکه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی اگر به آخر خط هم رسیده ای
آنجا برای عشق شروعی مجدد است

امام رضا (ع) فرمودند:

آشامیدن آب سرد، پس از خوردن چیز گرم و پس از خوردن شیرینى، دندان ها را از بین مى برد.

دانشنامه احادیث پزشكی جلد2 صفحه154

بوی خوش، عسل، سوارکاری و نگاه به مناظر سرسبز و خرم، باعث نشاط و شادی می‌شود.

عیون اخبار الرضا باب ۳۱/ حدیث ۱۲۶

هر کس می‌خواهد در همه زمستان از زکام ایمن بماند، هر روز، سه لقمه عسل با موم آن بخورد. 

بحار الأنوار، جلد 62، صفحه 324

تخم مرغ بسیار خوردن و معتاد شدن به آن، بیماری سپرز می آورد و ایجاد کننده ی بادهایی در سر معده است، و زیاد خوردن تخم مرغ آب پز، نفس تنگی و نفس بریدگی می آورد.

طب الامام الرضا (علیه السلام ): ص 28

روایت می کنم که اگر چیزی موجب افزایش [ نیرو و نشاط] بدن باشد ، ماساژ دادن بدن و لباس نرم ، همچنین بوی خوش و استحمام [ جزیی از آن ] است و اگر مرده ای در اثر ماساژ دادن زنده شده ، من انکار نمی کنم.

دانشنامه احادیث پزشکی ج 1 ص 99

اگر مایل هستید فراموشی ونسیان شما کم شود و کارهای روزانه را به خوبی انجام دهید ، زنجبیل و عسل بخورید.

طب و بهداشت/چاپ پنجم/ ص ۲۶۱

هر كه مى خواهد معده اش آزارش ندهد ، در بین غذا آب نخورد.

بحار الأنوار ، ج ۶۲ ، ص ۳۲۳

هر كس اندوه مؤمنى را بزداید ، خداوند در روز قیامت ، غم از دلش مى زداید.

الكافى ، ج ۲ ، ص ۲۰۰

هر كه نمى تواند كارى كند كه به سبب آن گناهانش زدوده شود بر محمّد و خاندان او بسیار صلوات فرستد ؛ زیرا صلوات گناهان را ریشه كن مى كند .

الأمالی للصدوق: ۱۳۱/۱۲۳

سیدحسن نصرالله: دوباره می‌خواهند عربستان را بدوشند/ ترامپ برای دیدار با روحانی گدایی می‌کند

دربی 90؛آخرین عصر تابستان با نبرد مربیان ایتالیایی و آرژانتینی!

امام حسین(ع) و نماز

، ,مى ,ص ,خوردن ,ج ,آب ,، ج ,، ص ,پس از ,از خوردن ,هر كه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وب لژیون همسفر اعظم امینی مطالب اینترنتی مشاور املاک قصر ایران وبلاگ ot کنگره 60 شعب اصفهان Cheap Jerseys more Cheaper than others China Wholesale Jerseys روانشناسی , علوم تربیتی , کودکان کم توان ذهنی arropaschi انقلاب اسلامی ، بیداری آخرالزمان countcidicin Henry's blog