محل تبلیغات شما

محمدرضا باقری منتقد سینما و کارشناس رسانه، درباره انصراف برخی هنرمندان از داوری و حضور در جشنواره‌های فجر و همچنین کناره‌گیری از فعالیت در تلویزیون، گفت: این انصراف دهندگان چند دسته هستند؛ یک عده کلاً به اصطلاح فقهی فاقد شیء هستند، مجری تلویزیونی که سه سال است، برنامه ندارد و دیگری که چند وقت است ممنوع الکار شده، چطور استعفا می‌کند؟! کسی که ۱۰ سال است، کارمند سازمان هم نیست، از چه چیز استعفا می‌دهد؟! مثل این می‌ماند که من از حضور در تیم‌های ملی فوتبال، والیبال و بسکتبال به صورت همزمان انصراف بدهم! من که نه ورزشکار هستم و نه عضویتی در تیم ملی دارم، چگونه می‌توانم انصراف دهم؟ این کار توهین به شعور مردم است و جنبه بازاریابی برای این افراد دارد.

صحبت های منتقد سینما درباره انصراف برخی از جشنواره

باقری ادامه داد: از میان افرادی که از حضور در تلویزیون انصراف دادند، فقط یک نفر کمی شناخته شده بود. او هم چند ماهی است که برنامه‌ای در تلویزیون ندارد و فعالیتش ممنوع شده است. قبل‌تر از آن هم هفته‌ای یک روز و فقط یک ساعت برنامه داشت. این چه استعفا و تحریمی است؟ صداقتی در کناره گیری این افراد نیست. مثل این است که من خوردن شیشلیک را تحریم کنم؛ در حالی که وسعت مالی برای خوردن تخم مرغ هم ندارم. این رفتار‌ها صرفاً تبلیغاتی است و می‌خواهند خود را نشان دهند.

سیدحسن نصرالله: دوباره می‌خواهند عربستان را بدوشند/ ترامپ برای دیدار با روحانی گدایی می‌کند

دربی 90؛آخرین عصر تابستان با نبرد مربیان ایتالیایی و آرژانتینی!

امام حسین(ع) و نماز

انصراف ,یک ,هم ,حضور ,استعفا ,ندارد ,حضور در ,مثل این ,ندارد و ,است که ,سال است،

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Carlos's style kielebyve آموزش سئو سایت infotogfu Deangelo's game Cheap Jerseys Free Shipping - China Authentic NFL Jerseys اپلیکیشن موبایل | طراحی اپلیکیشن اندروید | طراحی الناس کلهم احرار Renee's blog enpiriwo