محل تبلیغات شما

پیر بابا» یکی از بازی‌هایی است که با توجه به سن و سال بچه‌ها و با هدف آموزش مفاهیم تربیتی و مذهبی تولید شده تا شما با خیال راحت موبایل‌تان را در اختیار فرزندتان قرار دهید.

پیربابا» فرهنگ نذری دادن را به بچه‌ها یاد می‌دهد/ تربیت در کنار سرگرمی حلقه فراموش شده بازی‌ها

علی رغم اینکه هنوز در ایران بحث رده سنی» به صورت جدی مورد توجه قرار نگرفته و مخاطب بسیاری از فیلم‌ها، سریال‌ها و یا بازی‌های اینترنتی و موبایلی‌ کودکان هستند اما بسیاری از سازندگان این آثار خود را مم می‌کنند تا به بحث رده سنی» توجه کرده و آثاری را تولید کنند که متناسب با روحیه، فکر و سن بچه‌ها باشد، چرا که عدم توجه به این موضوع می‌تواند در دراز مدت اثرات سوئی را به همراه داشته باشد.

پیر بابا» یکی از همین بازی‌هایی است که با توجه به سن و سال بچه‌ها و با هدف آموزش مفاهیم تربیتی و مذهبی تولید شده تا شما با خیال راحت موبایل‌تان را در اختیار فرزندتان قرار دهید.

سید رحیم هاشمی که سال 64 در مازندران متولد شده و کارشناس ارشد پژوهش هنر است بازی پیر بابا را تولید کرده و به عنوان خالق این اثر درباره چگونگی تولید این بازی و دغدغه‌اش در حوزه گیم توضیحاتی را ارائه داده است.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس درباره آغاز به کار خود در حوزه بازی گفت: از سال 88 و از طریق حوزه هنری وارد کار تولید انیمیشن و گیم شدم و پس از آن در سال 89 و 90  کار حرفه‌ای خودم را با مدیر تولیدی یک انیمیشن سینمایی آغاز کردم، تاکنون در بیش از 40 بازی به عنوان ناظر تولید یا مدیر تولید فعال بوده‌ام و یا شخصاً آن‌ها را طراحی کرده‌ام.

پیربابا» نمونه موفق یک بازی با نگاه تربیتی است

هاشمی با بیان اینکه در کشور نسبت به بازی یک نگاه منفی وجود دارد، افزود: متأسفانه وقتی بحث از بازی می‌شود یک نگاه منفی در مجموعه‌های مختلف حاکمیتی و مردم وجود دارد که معتقدند وقت بازی وقت تلف کردن است، در صورتی که بازی نوعی تربیت است و وقتی با این دیدگاه به بازی نگاه کنید می‌توانید نگاه‌های تربیتی را هم وارد کنید که پیربابا» نمونه موفق آن است.

سیدحسن نصرالله: دوباره می‌خواهند عربستان را بدوشند/ ترامپ برای دیدار با روحانی گدایی می‌کند

دربی 90؛آخرین عصر تابستان با نبرد مربیان ایتالیایی و آرژانتینی!

امام حسین(ع) و نماز

بازی ,تولید ,سال ,توجه ,یک ,بچه‌ها ,توجه به ,اختیار فرزندتان ,فرزندتان قرار ,قرار دهید ,بحث رده ,آموزش مفاهیم تربیتی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Daniel's collection somemany تور دبی – تور آنتالیا|نوروز 99 | تور استانبول|پرواز اطلس جت myplessgartlour تیز پروازان حریم ولایت عاشقانه های یک دختر روان شناسی tmonunidon کلاس ششم